عوامل تاثیرگذار در قیمت کاغذ دیواری سه بعدی (نکات مهم)

شنبه 2 نوامبر 19 anitaplast

پیشرفت های علم و تکنولوژی این روزها تنها به موبایل های هوشمند و یا روش های درمانی جدید، محدود نمی شود. بلکه ما شاهد تولید وسیله ها و ابزارهای جدیدی هستیم که می توانند در زیبایی خانه و محیط کار ما تاثیرگذار باشند. در این زمینه می توان به کاغذهای دیواری سه بعدی اشاره کرد که با طرح های جذابی که دارند، افراد زیادی تصمیم گرفته اند که از آن ها استفاده کنند اما نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد، قیمت کاغذ دیواری سه بعدی است که برای بعضی از افراد جزو اولویت های مهم محسوب می شود.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی نسل جدید کاغذ دیواری هاست که با طرح های جذاب و زیبایی که دارند، توانسته اند جایگاه خوبی را در بازار پیدا کنند! این نوع از کاغذ های دیواری با جنس های مختلفی تولید می شوند که معمولا از مرغوبیت بالایی برخوردارند و مصرف کننده به راحتی می تواند آن ها را مورد شست و شو قرار دهد، بدون آنکه مشکلی بوجود آید!

در محیط و بخش های مختلف خانه شما می توانید از این نوع از کاغذ دیواری برای افزایش زیبایی استفاده کنید. معمولا این نوع از کاغذ دیواری برخلاف کاغذ دیواری معمولی دارای یک طرح واحد با رنگ آمیزی های مختلف است.

تنوع بیشتر با کاغذ دیواری سه بعدی

شما می توانید هر عکس یا تصویری را بر روی کاغذ دیواری سه بعدی چاپ و نصب کنید. شما می توانید بصورت سفارشی و شخصی سازی شده کاغذ دیواری سه بعدی خود را سفارش دهید.

طرح های معمول و رایج در زمینه کاغذ دیواری سه بعدی، طرح های زیر هستند که البته از نظر قیمت کاغذ دیواری سه بعدی با یکدیگر معمولا متفاوت هستند:

  • کاغذ دیواری سه بعدی گل، گلدان، دسته گل و …
  • کاغد دیواری سه بعدی اشکال هندسی مانند مربع، مثلث و دایره
  • کاغذ دیواری سه بعدی منظره باغ، بوستان و …
  • کاغذ دیواری سه بعدی حیات وحش
  • و …

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی از نظر قیمت و زیبایی می توانند، متفاوت باشد به همین علت بهتر است طرحی را انتخاب کنید که بیشتر مورد پسند شما است!

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

عوامل مختلفی می تواند در قیمت کاغذ دیواری سه بعدی تاثیرگذار باشد که در ادامه در مورد آن ها بصورت کامل صحبت می کنیم:

ابعاد کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی بر خلاف کاغذ دیواری معمولی که معمولا دارای ابعاد ثابتی است، دارای ابعاد خاصی هستند چرا که مصرف کننده برای یک ابعاد و مکان خاص می خواهد از این نوع کاغذ دیواری استفاده کند.

نکته جالبی که در مورد این نوع از کاغذ دیواری وجود دارد، این است که مصرف کننده به سلیقه خود می تواند از این نوع کاغذ دیواری در بخش های مختلف خانه خود بصورت ترکیبی استفاده کند تا زیبایی بیشتری را بوجود بیاورد. این مسئله برای دفترها و شرکت ها نیز صادق است و آن ها هم می توانند از طرح های ترکیبی با ابعاد مختلف استفاده کنند!

برای خلق یک طرح خاص بر روی قسمتی از خانه یا دفتر کار لازم است که از طرح های خاص با ابعاد خاص استفاده شود. طبیعی است که هر چه ابعاد بیشتری باشد، قیمت کاغذ دیواری سه بعدی نیز بیشتر است!

جنس کاغذ دیواری سه بعدی

نکته دیگری که در این زمینه و میزان قیمت کاغذ دیواری سه بعدی می تواند، تاثیر بگذارد، جنس کاغذ دیواری است. معمولا کاغذ دیواری هایی که جنس مرغوب تر و قابل شست و شویی دارند نسبت به کاغذ دیواری هایی که جنس بی کیفیت تر و بدون قابل شست و شو دارند، قیمت بالاتری دارند.

جنس مرغوب و خوب می تواند در ماندگاری و طول عمر کاغذ دیواری شما تاثیرگذار باشد، پس بهتر است حتما به این نکته توجه داشته باشید که جنس کاغذ دیواری سه بعدی شما چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از خرید کاغذ دیواری می توانید به این لینک مراجعه کنید.

طرح کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

نکته دیگری که می تواند در قیمت کاغذ دیواری سه بعدی تاثیرگذار باشد، طرح کاغذ دیواری است. طرح کاغذ دیواری با توجه به میزان جذابیت و زیبایی که دارد، می تواند در قیمت تفاوت ایجاد کند. شما می توانید از طرح های سفارشی استفاده کنید که با توجه به این موضوع که برای شما تولید می شوند، قیمت بالاتری دارند.

چرا باید کاغذ دیواری سه بعدی بخریم؟

یکی از سوالاتی که معمولا پرسیده می شود که چرا باید کاغذ دیواری سه بعدی خریداری کرد؟ ما در این زمینه برای شما مزیت هایی را آماده کرده ایم که باتوجه به آن ها خواهید فهمید که چرا باید به جای کاغذ دیواری معمولی، کاغذ دیواری سه بعدی خریدای کنید:

قابلیت شست و شو

یکی از مزیت های کاغذ دیواری سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری معمولی، جنس های مرغوب و قابل شست و شو است. این قابلیت باعث می شود که شما به راحتی در هنگامی که می خواهید منزل خود را نظافت کنید، کاغذ دیواری های خود را تمیز کنید و آن ها را مورد شست و شو قرار دهید.

ایجاد فضای خاص و زیبا

شما می توانید با انتخاب طرح های خاص کاغذ دیواری به ایجاد فضایی خاص در خانه و یا محل کار خود دست بزنید. طرح های خاص باعث می شود که زیبایی و آرامش محیط خانه یا محل کار شما افزایش پیدا کند. کاغذ دیواری سه بعدی با زیبایی بیشتری که نسبت به کاغذ دیواری معمولی دارد در این زمینه توانسته است، موفق تر عمل کند.

طرح و رنگ های مختلف

هر کسی با هر سلیقه ای می تواند کاغذ دیواری سه بعدی را خریداری کند. این موضوع باعث شده است که افراد زیادی تصمیم بگیرند که کاغذ دیواری سه بعدی بخرند چرا که طرح مورد علاقه خود را در کاغذ دیواری سه بعدی پیدا کرده اند.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

برخی از افراد تصور می کنند که قیمت کاغذ دیواری سه بعدی تفاوت بسیار زیادی با کاغذ دیواری معمولی دارد چرا که زیبای و جذابیت این نوع از کاغذ دیواری از کاغذ دیواری معمولی بسیار بیشتر است اما باید اشاره کنیم که این تفاوت قیمت بسیار ناچیز است و در ازای زیبایی و جذابیت بیشتر آن کاملا قابل چشم پوشی است.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

پست های مرتبط
کاتالوگ جدیدترین محصولات شرکت آنیتاپلاست دانلود کاتالوگ