طرح آسمان مجازی در مشهد

پنجشنبه 12 سپتامبر 19 anitaplast

آسمان های مجازی از انواع نسل های جدید سقف کاذب می باشند و دارای طرح هایی به شکل آسمان هستند, این سقف از انواع شیوه های جدید برای نورپردازی محیطی است و می تواند جذابیت منحصر به فردی را در دکوراسیون داخلی به وجود آورد. از این نوع سقف های مجازی می توانید در فضای دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار خود استفاده کنید.

آسمان مجازی از انواع سقف های کاذب با طرح های مختلف است که امروزه در مکان های متفاوتی همچون مراکز تجاری و اداری،لاب هتل ها و نیز نقاط مختلف ساختمان ها استفاده می شود. یکی از این چیزهایی که به شما کمک می کند تا یک محیط آرامش بخش در منزل یا محل کار خود داشته باشید، طراحی با فکر و برنامه ریزی منزل است. امروز می خواهیم در مورد یکی از این طراحی های خلاقانه و آرامش بخش یعنی آسمان مجازی صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

روانشناسی دکوراسیون منزل

همانطور که بالاتر هم به آن اشاره کردیم، انتخاب صحیح دکوراسیون منزل به شما کمک می کند که آرامش بیشتری داشته باشید و مشکلات ناشی از روز کاری خود را فراموش کنید. اصلی نیاز انسان در حال حاضر آرامش نیست که در بین مشکلات روزمره اش گم شده است و کسی نمی تواند به او در پیدا کردن آن کمک کند به غیر از خودش!

به همین منظور برای شما پیشنهادی داریم که آن را امتحان کنید تا تاثیرات شگفت انگیز آن را در زندگی خود مشاهده کنید. شما با یک طراحی هوشمندانه در محیط خانه، محل کار و یا حتی مطالعه خود می توانید به خودتان آرامش هدیه بدهید. برای این کار خوب است که از المان ها و تصویر های بصری آرامش بخش استفاده کنید. یکی از جذاب ترین مواردی که می توانید برای این کار استفاده کنید، استفاده از آسمان مجازی است! آسمان مجازی سقفی کاذب است که می توانید با استفاده از آن در منزل یا محل کار خود آرامش بیشتری داشته باشید. برای این که با آسمان مجازی بیشتر آشنا شوید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

 

آسمان مجازی

طرح آسمان مجازی یک نوع سقف کاذب و تزئین دیوار منزل یا محل کار با فطرت اصلی شما همخو دارد و سرشار از آرامش است. طبق نظر روانشناسان این روزها طرح های تکراری صنعتی انسان ها را مریض کرده است. شما با استفاده از آسمان مجازی در سقف خانه یا محل کار خود هر وقت که نیاز به آرامش داشته باشید، می توانید تنها با یک نگاه به سقف غرق در آرامش شوید.

از نظر فنی آسمان مجازی ترکیب انواع سقف های کاذب است که این روزها در ایران بسیار طرفدار پیدا کرده است و مدایران بزرگ و افرادی که به سلامتی روان خود ادامه می دهند از آن در محل کار یا زندگی خود استفاده می کنند. بخش های مختلف آسمان مجازی به سه بخش زیر تقسیم می شود:

  • سازه نورپردازی
  • سازه سقف کاذب
  • تایل های آسمان مجازی

بخش اول: سازه نورپردازی

شما برای این که حس طبیعی بودن سقف کاذب خود را درک کنید و آرامش پیدا کنید نیاز دارید که از نور پردازی حرفه ای برای انجام این کار استفاده کنید. نورپردازی آسمان مجازی امری کاملا تخصصی و مهم است که فقط افراد با تجربه می توانند از عهده آن به خوبی بربیایند. برای سازه نورپردازی آسمان مجازی می توان از 3 نوع المان در آن استفاده کرد. در ادامه اسامی این 3 المان را مشاهده می کنید:

  • لامپ های FPL
  • لامپ های T4 و T5
  • استفاده از LED در نورپردازی

بخش دوم: سازه سقف کاذب

بخش دوم از آسمان مجازی که مورد بررسی قرار می دهیم، سازه سقف کاذب است. بعد از نورپردازی اصولی آسمان مجازی باید با یک فاصله اصولی محاسبه شده که معمولا بر اساس نوع نورپردازی این اندازه انتخاب می شود، اقدام به انجام این کار بکنیم. شما می توانید بر اساس نیاز و خواسته های خود و منابع مالی که در اختیار دارید هر یک از این سقف های کاذب را انتخاب کنید. تعداد طراح های بسیار زیادی برای این قضیه وجود دارد اما در نهایت این شما هستید که می توانید این کار را انجام دهید.

پس از انتخاب سازه سقف کاذب و نوع نورپردازی شما حالا می توانید تایل آسمان مجازی خود را انتخاب کنید تا به زودی بر بالای سر خودتان یک فضای آرامش بخش داشته باشید.

سازه سقف کاذب

 

تایل آسمان مجازی

مزیت و تفاوت اصلی آسمان مجازی نسبت به سایر سقف های کاذب که می توانید از آن ها استفاده کنید، تایل های آن است. شما می توانید  در تایل های آسمان مجازی خود انواع طرح های ترکیبی با آسمان را داشته باشید. به عنوان مثال شما می توانید ترکیب آسمان و درختان، آسمان و پرندگان، آسمان و ابرها، آسمان و برج های بلند و … را بر اساس روحیه، سلیقه و فضایی که می خواهید آسمان مجازی را در آن جا بکار ببرید، انتخاب کنید.

برای مشاهده نمونه تایل های آسمان مجازی به این لینک مراجعه کنید.

الویتور و زیبایی بی نقص!

شما باید تایل را از سقف کاذب به طوری جدا سازی کنید که قرار گیری آن کاملا یکنواخت و بدون هیچ روزنه ای باشد. الویتور با انجام این کار برای شما یک زیبایی بدون هیج نقصی فراهم می کند. بعد از انجام این کارها شما می توانید، چراغ را روشن کنید و از زیبایی بی حد و مرز این سقف کاذب لذت ببرید.

روح طبیعت در خانه یا محل کار شما جریان خواهد یافت!

خاصیت و مزیت اصلی این سقف جذاب، آوردن زیبایی و لطافت طبیعت به درون خانه شماست به نحوی که دیگر شما کل روزتان را فراموش می کنید و تنها تمرکز شما بر روی آرامش بیشتر است.

طبق تحقیقاتی که روانشناسان انجام داده اند، ثابت شده است که انسان ها در محیطی که آرامش بیشتری داشته باشد و از طبیعت در آن استفاده شده باشد کارایی بسیار بیشتری دارد! همانطور که حتما تا الان متوجه شده اید یکی از بهترین راه هایی که برای آوردن به طبیعت به خانه یا مخصوصا محل کار خود می توانید استفاده کنید، آسمان مجازی است. از جمله خواص درمانی و روانی این نوع سقف کاذب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد آرامش سریع و کاهش اضطراب در بیننده در نگاه اول
  • بالا بردن سطح راندمان کاری و بهره روی در محیط کار برای کارمندان
  • بالا بردن نشاط و شادابی بیمار
  • کاهش عصبانیت و خستگی در افراد مختلف در طول روز

 

پست های مرتبط
کاتالوگ جدیدترین محصولات شرکت آنیتاپلاست دانلود کاتالوگ