10 مورد از ویژگی های جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری

یکشنبه 20 اکتبر 19 anitaplast

زیبایی و خاص تر کردن منزل این روزها جزو اولویت های افراد زیادی است اما چطور باید این کار را انجام داد؟ با تغییر دکوراسیون خانه، لوازم منزل و … می توان این کار را انجام داد اما هزینه ی انجام این کارها معمولا بسیار بالا است. ما برای شما یک پیشنهاد داریم که می تواند به زیبایی و جذابیت منزل شما با هزینه کم کمک کند. استفاده از جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری پیشنهاد ما به شماست.

امروز همراه ما باشید تا ما به شما ویژگی هایی را معرفی کنیم که به شما در انتخاب جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری کمک می کند. در واقع معیارها و ویژگی هایی که با شما مطرح می کنیم به شما کمک می کند که این طرح ها را بشناسید.

ویژگی های جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری:

انتخاب کاغذ دیواری در واقع یک معیار نسبی است به همین دلیل ما معیارهای نسبی را به شما بیان کردیم که می تواند به شما در همین زمینه کمک کند. پس وقت را تلف نکنید و بعد از خواندن این معیار ها به خرید کاغذ دیواری مورد علاقه خود بروید و جذاب ترین طرح را انتخاب کنید.

1. رنگ

شما در هنگام انتخاب جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری حتما باید به رنگ کاغذ دیواری توجه ویژه ای داشته باشید. رنگ کاغذ دیواری شما باید با دکوراسیون و لوازم منزل شما متناسب باشد. اگر شما از یک رنگ نامتناسب استفاده کنید احتمالا با یک صحنه زشت و ناخوشایندی روبرو خواهید شد.

هماهنگ بودن رنگ کاغذ دیواری با سایر اشیای منزلتان می تواند در زیبایی تاثیر داشته باشد. این موضوع کاملا سلیقه ای است، پس سعی کنید حتما نظر همسرتان و سایر اعضای خانواده در این زمینه را در نظر بگیرید. این کار باعث تقویت همدلی بین شما و اعضای خانواده تان می شود و در نهایت شما از انتخابتان راضی خواهید بود.

2. طرح کاغذ دیواری

نکته بعدی که باید حتما در مورد آن تصمیم گیری داشته باشید، طرح کاغذ دیواری است. در واقع بعد از رنگ مهم ترین ویژگی جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری، طرح آن هاست. شما با انتخاب طرحی که با فضای شما متناسب باشد در واقع به خودتان کمک کرده اید.

انتخاب طرح کاغذ دیواری یک موضوع کاملا شخصی است و شما باید با توجه به شخصیتتان به خرید آن توجه کنید. شما اگر یک شخصیت تنوع طلب دارید باید از خرید کاغذ دیواری های شلوغ اجتناب کنید. طرح های شلوغ با شخصیت شما متناسب نیستند و شما را زده خواهند کرد. بهترین کار این است که شما از طرح های ساده و یا خاص استفاده کنید.

جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری در آنیتالاست

جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری با آنیتا پلاست

3. انتخاب ترکیبی

در بعضی مواقع برای پیدا کردن به جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری شما می توانید به صورت ترکیبی انتخاب کنید. برای این که بهتر متوجه شوید به مثالی که در ادامه می زنیم، توجه کنید.

فرض کنید که شما قصد دارید که پذیرایی خود را کاغذ دیواری کنید، برای این کار می توانید از انتخاب ترکیبی استفاده کنید به این صورت که بخشی از دیوار مانند پشت تلویزیون خود را طرح شلوغ و مابقی دیوارها را طرح ساده انتخاب کنید. این کار به جذابیت طرح ها شما اضافه خواهد کرد.

4. بلندتر نشان دادن ارتفاع

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به خانه ای رفته باشید و در آنجا کمی احساس گرفتگی فضا یا خفگی بکنید. معمولا انسان در فضا هایی که ارتفاع کمی دارد، این احساس را پیدا می کند. شما می توانید با انتخاب طرح های خاصی از کاغذ دیواری دیوار های خانه خود را بلندتر نشان دهید.

شما با استفاده از طرح های راه راه کاغذ دیواری می توانید به این هدف دست پیدا کنید.

5. ایجاد حس هیجان و پویایی

یکی دیگر از معیارهای شناخت جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری، ایجاد حس هیجان و پویایی در شماست. اگر جوان هستید و می خواهید که خانه ی مدرن و سر زنده ای داشته باشید به شما توصیه می کنیم که از کاغذ دیواری با طرح های شکسته یا هندسی استفاده کنید.

استفاده از این طرح های کاغذ دیواری در هر جای خانه باعث ایجاد حس هیجان و پویایی می شود.

6. ایجاد حس آرامش در فضا

در کنار دیگر ویژگی هایی که در مورد آن ها صحبت کردیم، کاغذ دیواری شما باید حس آرامش و زیبایی را به فضای اطراف شما بدهد. طرح هایی که از یک رنگ استفاده می کنند معمولا آرامش بیشتری به فضای اطراف خود می دهند.

این ویژگی را در هنگامی که می خواهید برای اتاق خواب خود کاغذ دیواری استفاده کنید، حتما در نظر بگیرید چرا که باعث افزایش آرامش شما می شود.

7. بزرگ تر نشان دادن فضا

کاغذ دیواری که تمامی ویژگی های بالا را داشته باشد به خودی خود فضای شما را بزرگ تر نشان می دهد و شما احساس می کنید که در یک فضای وسیع هستید. البته شما می توانید این ویژگی را هم تنها با استفاده از کاغذ دیواری های افقی داشته باشید.

8. فضای گرم و صمیمی

این ویژگی جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری برای همه ی قسمت های خانه مناسب نیست و بهتر است که در پذیرایی از آن استفاده شود. ایجاد فضای گرم و صمیمی در خانه با استفاده از رنگ های گرم امکان پذیر است.

هر چه رنگ گرم تری را برای کاغذ دیواری خود انتخاب کنید، می توانید فضای گرم و صمیمی تری را ایجاد کنید.

9. هماهنگی کاغذ دیواری با کف پوش

یکی از نکاتی که معمولا افراد زیادی از آن غافل می شوند، میزان هماهنگی کاغذ دیواری با کف پوش است. برای این که هماهنگی طرح کاغذ دیواری شما با کف پوش افزایش پیدا کند به شما توصیه ای می کنیم که در این زمینه می تواند، موثر باشد.

اگر کف پوش دارای طرح شلوغی است بهتر است که کاغذ دیواری شما دارای طرح ساده ای باشد اما اگر کف پوش دارای طرح ساده ای است برای زیبایی بیشتر بهتر است که کاغذ دیواری شما دارای طرح شلوغی باشد.

10. حس تازگی و خنکی به  فضا

اگر به دنبال انتخاب جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری برای محیط خانه هستید که به شما حس خنگی و تازگی بدهد به شما توصیه می کنیم که از رنگ های سبز و آبی استفاده کنید.

در آخر چند مورد از جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری آنیتا پلاست را برای شما به نمایش می گذاریم:

جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری با آنیتا پلاست

جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری با آنیتا پلاست

جذاب ترین طرح های کاغذ دیواری با آنیتا پلاست

تماس و مشاوره رایگان

پست های مرتبط
کاتالوگ جدیدترین محصولات شرکت آنیتاپلاست دانلود کاتالوگ