پوستر سه بعدی لاکچری چه ویژگیهایی دارد؟

شنبه 21 سپتامبر 19 anitaplast

با پوستر سه بعدی لاکچری در محیط خانه و زندگی خود می‌توانید به محیط و فضای زندگی خود جان دوباره ای ببخشید. معمولا افرادی که به دنبال آرامش و زیبایی بیشتری در منزل خود هستند از پوستر سه بعدی استفاده می کنند! البته پوستر سه بعدی کاربرد های خاص و لاکچری هم دارد که طرح های خاصی هم برای این موضوع دارد. اگر تا به حال از این نوع کاغذ دیواری استفاده نکرده اید و قصد خرید آن را دارید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا ویژگی های آن را  بشناسید.

مهم ترین ویژگی پوستر سه بعدی لاکچری چیست؟

 

اصلی ترین و مهم ترین تفاوت پوستر سه بعدی با دیگر پوستر ها این است که پوستر سه بعدی در فضایی که استفاده می شود، عمق و جان می بخشد. این کار زیبایی خانه شما را چند برابر می کند.

 

ویژگی رنگ های پوستر های سه بعدی

 

تولید کنندگان این نوع از کاغذ دیواری معمولا از رنگ هایی در این نوع از کاغذ دیواری ها استفاده می‌ کنند که زیبایی این نوع از پوستر ها را چند برابر می کند. ویژگی رنگ های پوستر های سه بعدی طبیعی بودن آن ها است که دست شما را در شخصی سازی منزلتان باز می گذارد. به عنوان مثال به طرح زیر توجه کنید که چه قدر به زیبایی این خانه کمک کرده است:

 

پوستر سه بعدی لاکچری

 

سال ها از پوستر سه بعدی استفاده کنید

 

یکی از اصلی ترین ویژگی های پوسترهای سه بعدی این است که سال های طولانی می‌توانید از آن استفاده کنید، بدون آنکه مشکلی در این زمینه برای شما پیش بیاید.

معمولا جنس هایی که برای کاغذ دیواری سه بعدی استفاده می شود به صورتی است که به راحتی کهنه و فرسوده نمی شود و سال های طولانی از آن می توانید استفاده کنید.

اگر به دنبال زیبایی ماندگار و طبیعی هستید از این نوع کاغذ های دیواری استفاده کنید.

 

با هر سلیقه ای از این محصول استفاده کنید

 

یکی از ویژگی های خوب محصولات کاغذ دیواری سه بعدی این است که با هر نوع سلیقه ای می‌ توانید، طرح دلخواه خود را چاپ و نصب کنید. طرح، رنگ و جنس این نوع از کاغذ دیواری ها را می‌ توانید خودتان انتخاب کنید.

در واقع کاغذ دیواری که سفارش می دهید، انحصارا برای شما تولید و نصب می شوند. به همین علت افراد خاص و لاکچری از این محصول در خانه یا محیط کارشان استفاده می کنند.

معمولا افرادی که به دنبال آرامش هستند از طرح طبیعت استفاده می کنند. طرح های طبیعت و حیات وحش معمولا پر از آرامش هستند که زیبایی خانه ی شما را چند برابر می کنند یا افرادی که دوست دارند محیط کار یا خانه شان مدرن به نظر برسد از طرح های خاص و کلاسیک استفاده می کنند. نگران این موضوع نباشید، با هر سلیقه و نیازی می توانید از این کاغذ دیواری های سه بعدی استفاده کنید.

 

چرا باید از پوستر سه بعدی استفاده کنیم؟

 

تا حالا تصور کرده اید که چه قدر محیط خانه یا منزل شما زیباتر می شد اگر دیوار شما بصورت واقعی منظره های طبیعت یا طرح های مفهومی را نشان می دادید؟ تا حالا تصور کرده اید که محیط کار شما چه قدر می توانست جذاب تر و باکلاس تر باشد اگر دیوار های آن طرح های کاربردی داشته باشند؟ همه ی این موارد را می توانید با پوستر های سه بعدی تجربه کنید.

شما می توانید با استفاده از پوستر سه بعدی که به راحتی نصب می شود و زیبایی آن وصف ناپذیر است، یک محیط جذاب و زیبا درست کنید. این کار به شما کمک بسیا زیادی را در این زمینه خواهد کرد.

پوستر سه بعدی لاکچری جزو جدیدترین طرح های کاغذ دیواری است. پوستر سه بعدی لاکچری می تواند با در نظر گرفتن مدل و طرح دکوراسیون منزل شما نمای منزلتان را رویایی کند. پوستر سه بعدی امروزه فروش و درصد خرید بالایی از مشتریان و خریداران را به خود اختصاص داده است.

 

پوستر سه بعدی لاکچری چه نقشی در دکوراسیون منزل شما دارد؟

 

طرح های سه بعدی همانطور که احتمالا تا الان متوجه شده اید دارای طرح های عمیق و برجسته ای هستند که در آن بخشی از منزل یا محل کار شما که استفاده شوند، آن قسمت را بسیار خاص و زیبا می کنند! در این زمینه چند نکته مهم وجود دارد که می خواهیم با شما در میان بگذاریم:

 

صفر تا صد پوستر سه بعدی در مشهد

پوستر سه بعدی لاکچری

 

در محل خواب یا استراحت از پوستر های سه بعدی استفاده نکنید!

 

به دلیل آرامش زیادی که باید در محل خواب یا استراحت داشته باشید، بهتر است از طرح های جذاب در این قسمت ها استفاده نکنید تا با آرامش بیشتری بتوانید بخوابید البته استفاده از طرح های طبیعت می تواند در محل خواب یا استراحت انتخاب خوبی باشد که آرامش بیشتری به شما بدهد.

 

یک قسمت را برای پوستر های سه بعدی استفاده کنید!

 

بهتر است یک دیوار یا بخشی از خانه یا محل کارتان را برای این نوع از پوستر ها استفاده کنید. این کار باعث می شود این طرح بیشتر جلوه کند و آن قسمت از خانه یا محل کارتان زیباتر باشد! معمولا دیوار اصلی خانه یا محل کار می تواند گزینه بیشتری باشد.

 

نورپردازی زیبایی را چند برابر می کند

 

نکته دیگری که در این زمینه مهم است، استفاده از نورپردازی برای زیبایی بیشتر است. زیبایی بیشتر طرح سه بعدی شما با نورپردازی اصولی و حرفه ای تکمیل می شود. شما برای نورپردازی حرفه ای از نصاب پوستر سه بعدی کمک بخواهید تا به شما در این زمینه کمک کند.

 

دیوار پشت تلویزیون خود را خیره کننده کنید!

 

بیشترین استفاده ای که از این نوع پوسترها می شود در دیوار پشت تلویزیون است. پوستر سه بعدی به دیوار پشت تلویزیون که معمولا مورد دید زیادی است، جذابیت خاصی می بخشد.

پوستر سه بعدی لاکچری

پوستر سه بعدی لاکچری

 

پوستر سه بعدی را چگونه باید نصب کرد؟

 

اگر می خواهید طرحی که در نظر دارید را بر روی دیوار مشاهده کنید، بهتر است برای نصب پوستر سه بعدی از یک نصاب حرفه ای کاغذ دیواری سه بعدی استفاده کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که چسب پوستر سه بعدی از چسب کاغذ دیواری معمولی کاملا متفاوت است.

یک طراح حرفه ای به خوبی طرح شما را بر روی محل انتخابی تان بدون هیچ مشکلی نصب می کند. این کار معمولا برای نصابان راحت است و نیازی به تخریب ندارد البته این را بگوییم که اگر دیوار شما ناهموار باشد، نصابان دیوار را هم سطح می کنند.

در صورت تمایل برای انتخاب پوستر سه بعدی می توانید به این لینک مراجعه کنید.

همچنین می توانید صفر تا صد پوستر سه بعدی در مشهد را هم مشاهده کنید.

پست های مرتبط
کاتالوگ جدیدترین محصولات شرکت آنیتاپلاست دانلود کاتالوگ