صفر تا صد پوستر سه بعدی در مشهد

شنبه 14 سپتامبر 19 anitaplast

پوستر سه بعدی یکی از محصولاتی است که در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از افراد برای تزئین خانه یا محل کار قرار گرفته است. پوستر سه بعدی کاربردی مانند کاغذ دیواری دارد که به عنوان جدید ترین نسخه آن در بازار شناخته می‌ شود و زیبایی خیره کننده ای برای بینندگان خود دارد. طراحی خاص این نوع از کاغذ دیواری و جلوه سه بعدی آن بسیار جذاب است و هر چشمی را می‌ تواند به خود خیره کند.

پوستر سه بعدی جایگزین مجسمه های لوکس

در گذشته نه چندان دور افراد ثروتمند برای تزئین خانه و محل کار از مجسمه ها و تابلوی های لوکس و گران  قیمت استفاده می کردند اما با توجه به زیبایی چشم نواز این نوع از کاغذ دیواری بیشتر به سمت این نوع از ترئینات روی آورده اند. البته لازم به ذکر است که هزینه این دیوارپوش های سه بعدی زیبا و جذاب بسیار کم تر از آن مجسمه‌ ها و تابلو هاست! برای دیدن نمونه های آن می توانید به این لینک مراجعه کنید.

چه نکاتی را باید در هنگام خرید پوستر سه بعدی در نظر داشته باشم؟

برای خرید پوستر سه بعدی که هر روز در خانه های بیشتری در حال بکار رفتن است باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

چه نکاتی را باید در هنگام خرید پوستر سه بعدی در نظر داشته باشم؟

قیمت پوستر سه بعدی 

برای قیمت پوستر سه بعدی در مشهد حتما به قیمت‌ها در جاهای مختلف توجه داشته باشید و بدانید که باید از جایی خرید کنید که بدون واسطه از تولید به مصرف کالا را شما عرضه داشته است. این کار باعث می شود در حد زیادی از هزینه های خود کاهش داشته باشید.

کیفیت

کیفیت متریال و چاپ در نوع جنسی که از آخر آن را بر روی دیوار خانه یا محل کارتان مشاهده می‌ کنید تاثیر زیادی بر روی زیبای آن دارد. پس در انتخاب پوستر سه بعدی با کیفیت نهایت دقت خود را داشته باشید.

نصب حرفه ای پوستر سه بعدی

نصب از مهم ترین مراحلی است که باید در آن دقت داشته باشید. استفاده از نصابان حرفه ای برای انجام کار نصب کاغذ دیواری سه بعدی امری بسیار ضروری است که باید به آن نهایت توجه را داشته باشید. سعی کنید پس از خرید یک کاغذ دیواری با کیفیت عالی و قیمت مناسب از افراد حرفه ای برای نصب آن استفاده کنید تا زحمات شما در هنگام خرید از بین نروند.

نصب حرفه ای پوستر سه بعدی

 

مزایای پوستر سه بعدی در مشهد

اگر شما علاقه ای به داشتن خانه یا محل کار خاص و زیبایی داشته باشید احتمالا باید از کاغذ دیواری سه بعدی برای هدف خود استفاده کنید. این نوع از کاغذ دیواری باعث می‌ شود که طرح انتخابی شما بصورت سه بعدی و حجم دار چاپ و نصب شود که زیبایی و خاص بودن خانه یا محل کار شما را دوچندان می کند.

اگر شما طرح خاصی را در ذهن خود دارید و می خواهید آن را به صورت یک کاغذ دیواری استفاده کنید، می توانید از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنید. این آرزوی دیرین اهالی دکوراسیون بود که طراح مورد علاقه خود را در خانه یا محل کار خود بر روی دیوار داشته باشند.

شاید برایتان باور نکردنی باشد که رونق بازار پوستر های سه بعدی ما شاهد کاهش قیمت و افزایش کیفیت کاغذ های دیواری بوده ایم که در نوع خود بی نظیر است.

تفاوت های پوستر سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری

شما می توانید در طرح هایی که خودتان انتخاب می کنید و یا آن را برای فروشنده ارسال می کنید، در خانه یا محل کار خود غرق شوید. این یک اغراق نیست بلکه شما باید آن را حداقل یکبار تجربه کنید تا متوجه ظرافت و زیبایی های آن در این مورد شوید.

چاپ طرح سه بعدی در اندازه دلخواه

یکی از مشکلاتی که در کاغذ دیواری وجود داشت عدم اندازه دقیق آن برای قرار گیری آن بر روی دیوار بود که خوشبختانه این محدودیت برای پوستر سه بعدی دیگر وجود ندارد.

شما می‌ توانید با در نظر داشتن اندازه دیواری که می خواهید بر روی آن کاغذ دیواری سه بعدی چاپ کنید، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی برای ابعاد مورد نظرتان آن را چاپ کنید.

معایب پوستر سه بعدی

اصلی ترین ضعف پوستر سه بعدی را اگر بخواهیم نسبت به رقیب سنتی خود یعنی کاغذ دیواری بررسی کنیم، قیمت آن است چرا که در پوستر سه بعدی بر اساس نیاز شما یکبار طرح شما چاپ می شود اما در کاغذ دیواری به تیراژ بالا این کار انجام می شود و به همین دلیل قیمت کمتری دارد.

نگران نباشید این تفاوت قیمتی خیلی محسوس نیست و لازم نیست برای خود از این بابت دغدغه ای ایجاد کنید. شما می توانید برای تاثیر گذاری بیشتر این کاغذ دیواری سه بعدی و هزینه کم تر در مکان هایی که به نظرتان برای این کار بهتر است از آن استفاده کنید. به عنوان مثال بسیاری از افراد از این طرح برای پشت LCD یا تلویزیون خود استفاده می کنند که خانه را بسیار جذاب تر می کند.

معایب پوستر سه بعدی

 

قیمت پوستر سه بعدی

شما در هنگام خرید پوستر سه بعدی بر اساس معیار متفاوتی هزینه را نسبت به کاغذ دیواری می پردازید. شما در هنگام خرید کاغذ دیواری بر اساس هر رول کاغذی، هزینه پرداخت می کنید.

شما برای خرید پوستر سه بعدی، اندازه دلخواه خود را به فروشنده می دهید و فروشنده بر اساس متراژ شما قیمت را به شما اعلام خواهد کرد. به عنوان مثال فرض کنید که شما یک دیوار 3 در 4 را می خواهید، کاغذ دیواری کنید و قیمت هر متر مربع کاغذ دیواری برابر با 20 هزار تومان است. در نتیجه هزینه شما برابر می شود با 12 در 20 هزارتومان که می شود 440 هزارتومان!

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها می توانید با ما تماس بگیرید.

نصب کاغذ دیواری سه بعدی

خیلی از افراد فکر می کنند نحوه نصب این نوع از کاغذ دیواری بسیار متفاوت از کاغد دیواری معمولی است در حالی که اینجوری نیست! البته فرآیند نصب بسیار حساس و مهم است. شما اگر می خواهید طرح دلخواهتان مانند آن چه در ذهن شماست دربیاید باید این مرحله را بسیار جدی بگیرید.

نصب پوستر سه بعدی در مشهد مانند کاغذ دیواری معمولی است و تفاوتی چشمگیری با آن ندارد ولی بهتر است برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی از فرد یا افرادی استفاده کنید که قبلا تجربه نصب پوستر سه بعدی داشته اند.

پست های مرتبط
کاتالوگ جدیدترین محصولات شرکت آنیتاپلاست دانلود کاتالوگ