مزیت انتخاب پوستردیواری آنیتاپلاست

سه‌شنبه 3 مارس 20 anitaplast

دیوارسه بعدی/پوسترسه بعدی /کاغذدیواری

پوستر دیواری همانند کاغذ دیواری نوعی پوشش جهت پوشاندن دیوارهاست هر چند کاغذ دیواری معمولا دارای طرح های متناوب و تکرارشونده می باشد و جنسشان با پوستر متفاوت است در حالی که پوستر به شکلی طراحی می شود که تمام فضای دیوار نمایانگر یک تصویر خاص می باشد.دیوارسه بعدی/پوسترسه بعدی /کاغذدیواری

از جمله مزایای پوستردیواری سه بعدی این است که به اندازه دیوار مورد نظر طراحی و چاپ می شود و هیچ قسمتی از طرح انتخابی در نصب بریده و ناقص نمیشود. در صورتی که در کاغذ دیواری آماده بدلیل سایز استاندارد ساخته شده امکان برش و ناقص شدن طرح بسیار می باشد.

دیوارسه بعدی/پوسترسه بعدی /کاغذدیواری

امروز پوسترهای دیواری نقش بسیار مهمی در زیباسازی محیط منزل یا محل کار دارند و به علت تنوع طرح های متفاوت و زیبا، هر سلیقه ای را به سمت خود جلب می کنند. پوستر دیواری، می تواند بر روی هر سطح نقاشی شده و زمینه رنگی اجرا شود تصاویر کودکانه اتاق کودک استیکر های برشی گل و طرح های خاص را در این بخش انجام می شود. پوسترهای دیواری معمولاً شامل تصاویر سه بعدی است و تفاوت آنها با کاغذ دیواری یه تیکه بودن تصویر و کاملا مانند یک پوسته، تصویر مشخصی از یک نما می باشد.

مزیت انتخاب پوستردیواری آنیتاپلاست  برای اجرا

• سرعت بالای اجرا
• جدیدترین طرح ها و به روز ترین سبک ها
• خوش قول بودن و عقد قرارداد در ابتدای کار
• کادر اجرایی تحصیلکرده جوان و متعهد به کار
• نظافت محیط کار در حین کار و پس از اتمام کار

دیوارسه بعدی/پوسترسه بعدی /کاغذدیواری

اولین موضوع، تفاوت بین اندازه و قاب بندی بین پوستر دیواری و کاغذ دیواری است. پوستر دیواری به صورت پازل، قطعه قطعه کنار هم قرار میگیرد و تصویری کامل را خلق می کند. این قعطه ها به صورت ۱تکه،۲تکه،۴تکه،۸ تکه و۶۴ تکه است؛ اما در کاغذ دیواری به صورت رول بوده و هر رول دارای اندازه متفاوت است هر رول تکرار یک الگو بر کل دیوار است.

همین اختلاف باعث برتری پوستر دیواری به کاغذ دیواری است. چرا که وجود یک تصویر از طبیعت باعث آرامش و یا ایجاد یک تصویر مجازی و خیالی احساس بهتری از محیط اطرافتان به شما می دهد و باعث می شود یک نواختی فضا شکسته شود.در واقع پوستر دیواری مجموعه ای شیت ها یا تک شیت هایی است که با کنار هم قرار گرفتن شکل و طرح های مختلف را ایجاد می کنند.

برای نصب پوستر ها باید از چسب های مخصوصی استفاده کرد که با گذشت زمان جدا نشود. پوستر دیواری نیز باید توسط نصاب ماهر چسبانده شود چون قرار دادن شیت ها در کنار هم نیاز به مهارت دارد که دچار مشکل نشود و بخواهیم آن را از دیوار جدا کنیم و زیبایی اولیه خود را از دست بدهد.

دیوارسه بعدی/پوسترسه بعدی /کاغذدیواری

پوستردیواری 

پست های مرتبط
کاتالوگ جدیدترین محصولات شرکت آنیتاپلاست دانلود کاتالوگ