تایل های معرق MDF روکش دار

یکشنبه 2 فوریه 20 anitaplast

تایل /تایل معرق/تایل cnc/سقف کاذب/سقف/کناف/آسمان مجازی

شاید تاکنون اسم تایل پی وی سی معرق به گوشتان خورده باشد امروزه در صنعت ساختمان و مخصوصاً دکوراسیون محصولات بسیار لاکچری و همچنین هزینه کم بسیار زیاد شده است.

از جمله این محصولات می توان به تایل تمام پی وی سی که به تایل پی وی سی سی ان سی شده و یا تایل پی وی سی معرق معروف هستند اشاره نمود.

این پنل های سقفی یا تایل های سقفی جنسشان تماماً پی وی سی می باشد و در ضخامت های ۸ میلیمتر و ۱۶ میلیمتر در بازار موجود هستند.

تایل های پی وی سی معرق کاملا ضد آب بوده و معمولاً با پلکسی یا به گفته عامیانه دوغی مورد استفاده قرار می گیرند و با یک نورپردازی ساده بسیار جلوه زیبایی برای سقف ها دیوارها و و یا حتی پارتیشن ها پیدا می کند.

تایل /تایل معرق/تایل cnc/سقف کاذب/سقف/کناف/آسمان مجازی

کاربرد تایل pvc معرق

تایل pvc معرق مصارف مورد مصارف مختلفی دارند می توان آنها را به عنوان دکوراسیون در سقف و زینت بخشیدن به سقف های کاذب مورد استفاده قرار داد و یا به عنوان دیوارپوش در اماکن تجاری اداری مسکونی استفاده کرد

معمولا در این دو حالت از ضخامت های ۸ میلیمتر استفاده می شود در صورتی که بخواهیم از تایل pvc برای پارتیشن استفاده کنیم ضخامت ۱۶ میلیمتر پیشنهاد می گردد.

این فایل ها با دستگاه سی ان سی برش خورده و به نقوش مختلف در می آید به همین علت به آنها تایل های پی وی سی CNC شده معرق کاری شده و یا تایل pvc معرق می گویند.
در کشور ما نیز با ورود این نوع دکوراسیون تولید کنندگان مختلفی اقدام به تولید این محصول نموده اند. اما باید در هنگام خرید به نکاتی توجه کرد ورقهای پی وی سی موجود در بازار که به ضخامت های ۸ میلیمتر و ۱۶ میلیمتر فروخته می‌شوند گاهاً از این ضخامت برخوردار نبوده و و هفت و یا هفت و نیم میلیمتر هستند

برخی از شرکت ها برای کاهش هزینه های تولید و فروش اقدام به این اقدام به خرید این ورق ها میکنند که خوب مسلماً مواد اولیه درجه دو محسوب میشود و مشکلاتی از قبیل شکستن تایل ها در هنگام اجرا و یا شکم دادن تایل های PVC معرق کاری شده را ایجاد میکند.

تایل /تایل معرق/تایل cnc/سقف کاذب/سقف/کناف/آسمان مجازی

پست های مرتبط
کاتالوگ جدیدترین محصولات شرکت آنیتاپلاست دانلود کاتالوگ