آسمان درمحیط آشپزخانه

سه شنبه 23 ژانویه 18 sajjad

سقف های کاذب برای آشپزخانه ،آسمان درآشپزخانه !

از گذشته های دور،خانه محلی برای آسایش و حفظ بدن از عوامل طبیعی بوده است و یکی از ارکان اصلی خانه،آشپزخانه است.که سقف آشپزخانه در زیبا جلوه دادن آن نقش بسزایی دارد.این رکن اصلی رو میتوان با نام قلب خانه ویرایش کرد.این کلمه با حضور مادرها در این مکان این مطلب را روشن تر میکند و گذراندن تایم های زیادی در آشپزخانه توسط مادر خانواده و همچنین گرد هم جمع شدن اعضای خانواده در آشپزخانه یک طراحی زیبا و آرامش بخشی را طلب میکند.

سقف های کاذب در هر محیطی باعث معنا بخشیدن به آن فضا میشود که میتواند محیطی زیبا را برای قلب خانه پدیدار کند.
در صورت تمایل به شناخت نکاتی برای پیاده سازی سقف آشپزخانه خود در ادامه با ما همراه باشید.

1-برگزیدن یک سقف آشپزخانه مناسب با توجه به فضای آن

گزینش سقف کاذب با توجه به این مطلب که میتواند در آشپزی سهولتی ایجاد نماید ،ولی  آگاه بودن از زیبای شناسی اون از موارد حائز اهمیتی است .برای دریافت چنین زیبایی ای باید ابتدا تلاشی برای یک نوع نگاه هارمونی در محیط های دیگر منزل باشید.برای مثال با توجه به زمینه خانه که یا به صورت کلاسیک و یا مدرن است میتوان سراغ آیتم ها و المان های آشپزخانه رفت که میتوان با توجه به رنگ های دیوار آشپزخانه و نوع کابینت هانوع سقف مناسبی را گزینش نمود.

توجه به اندازه و محیط آشپزخانه

از خود سوالات پیش فرضی را بپرسید و با توجه به آن،سپس اقدام نمایید.
آشپزخانه شما در چه ابعادی است ؟ بزرگ است و یا کوچک؟آیا آشپزخانه شما دارای پنجره است که نور آن تامین شود؟
زمانی که درآشپزخانه مشغول به کار هستید احساس میکنید که سقف آشپزخانه کوتاه است و یا زیادی بلند است ؟و یا اصلا در آشپزخانه احساس دلگیر بودن میکنید و یا بالعکس ؟
بعد از پاسخ به این سوالات میتوانید  از راهنمایی زیر استفاده نمایید.
چنانچه پاسخ شما این است که سقف خانه شما  کوتاه است پیشنهاد میشود از طرح های ساده که به صورت مربع و یا مستطیل است استفاده نمایید.اگر میخواید فضای شما شادتر به نظر برسد پیشنهاد میشودکه سقف کاذب خود را با ارک و یا اپن ترکیب نمایید.
و یا نه بالعکس پاسخ شما این است که سقف آشپزخانه شما بلند است میتوانید از محدود کردن خود پرهیز نمایید و طرح های شلوغ برای آشپزخانه خود برگزینید .

به جزییات سقف کاذب خود در محیط آشپزخانه دقت نمایید.

پیشنهاد میشود بعد از اینکه نوع و طرح سقف کاذب خود را گزینش کردید در این مرحله به نور پردازی آن نیز توجه فرمایید.این کار میتواند زیبای را چندین برابر کند البته اگر در این مورد سلیقه ها و مهارت های لازم راد اشته باشیدبه شما کمک شایانی میکند.همچنین میتوانید برای زیبایی بیشتر خانه خود علاوه بر محیط آشپزخانه از سقف های کاذب با نام آسمان مجازی نیز بهره ببرید.

 

پست های مرتبط
کاتالوگ جدیدترین محصولات شرکت آنیتاپلاست دانلود کاتالوگ